Nazdárek!

 

Jmenuji se Adéla a je mi 14 let. Popravdě za chvíli mi bude patnáct, ale to je detail. Sice se považuji za nezajímavou osobnost, ale pokusím se Vám nějak představit, a pak si na mě vytvořte názor jaký chcete. 

Jak jsem říkala mé jméno je Adéla. Popravdě já své jméno nesnáším, neboť jsem ho dostala z jediného důvodu - MÓDA. Je mi nepříjemné jít ven a neustále kolem sebe poslouchat své jméno. Asi proto více upřednostňuji, když mi lidé říkají přezdívkami. Např. Kelišová, Einstein, Cvrček,... Já vím, na to kolik mi je, jsou to divné přezdívky. 

Jsem žákyně 9. třídy na základce v Ostravě. Během devíti let jsem se seznámila s mnoha lidmi, ale nikdy jsem si tam nenašla opravdové přátelé. Občas si myslím, že jsem divná. Svět kolem mě žije jen pro MÓDU, YOUTUBERY, DRAHÉ VĚCI a uniká jim úplná pointa života. Ale jen jednou za tu dobu co studuji v tomto ústavě, jsem mohla potkat osobu, která nebyla NT, ale autista. Ale o něm Vám povím jindy.

Sice podle bratránka, který mi tuhle stránku ukázal o mě tvrdí, že jsem NT, ale mě to tak nepřipadá. Nemám sice papíry, ale odmalička jsem často slýchávala jak si každý doktor stěžuje na "strašlivé příznaky nemocí" u mě. Podle mě není ani jedna NT postava. Zatím se pro zbytek používá označení NT, ale jen do té doby, než na každou nemoc najde lidstvo jméno.

Takže jako jedna z NT mám obyčejné záliby. Šest let hraji na kytaru. Ráda se učím (což většina NT ani nechce dělat). Od první třídy čtu knížky jako o závod. Zatím jsem přečetla něco málo přes 600 knih. Ráda koukám na filmy, které jsou občas tak ironické, že se ptám sama sebe: "Kde to sakra žiji, když se točí takové nesmysly!" Poslouchám všelijakou hudbu a někdy dělám věci co dělají NT. Ale jako někteří NT nemám problém se bavit s lidmi, kteří podle NT nejsou úplně NT. 

Chtěla bych, aby mé příspěvky, byly co nejvíce o aspíkovi, který je pro mě úžasný už jen tím, že je jaký je. Popravdě, někdy mu strašně závidím. Důvodů mám mnoho. Vzhledem k tomu, že jsem trošku "přemýšlivější" budu se zabývat nejen tím úžasným aspíkem, ale pohledem na ně a jak je my NT postavy bereme a jak se k nim chováme. Je mi sice 14, ale občas mám pocit, že mám daleko lepší nápady než dospělí, kteří toho mohou udělat více než já a nehnou ani palcem, aby něco změnili.

Takže to bylo něco málo o mě...