Jsem tu úplně nová tak bych asi měla povědět něco o sobě a o svém trochu podivném chování. Když jsem ve škole panikařím a když spím na internátě špatně spím v hlavě mi letí myšlenka hlavně nezaspi, ikdyž mám nastavený budík. když se mi stane, že vstanu z postele o pět minut později panikařím a pak je všechno špatně zapomenu klíče, mikinu, bundu, prostě celý den mám pokažený a jsem unavená. 

 

V Pondělí vstávám přesně v 6:00 i když mám na osm hodin a podle ostatních spolužáku jsem prostě blázen ale kdybych vstávala v 6:30 tak jsem nervozní a nestíhala bych vůbec nic. Takhle vstanu a pohoda obleču se nasnídám se a mám radost když trhám vlastní rekordy. Je to pro mne zábavné. 

V úterý vstávám v 5: 30 mám praxi  samozřejmě zase opakuji svoje zvyky,které jsou uvedeny v předešlém odstavci. V 6:20 čekám na mistrovou většinou příjde v 6:28 pokud tedy nemá nic, jako nakup svačiny nebo také. 

Před praxi večer si musím nachystat přesně to co si vezmu na sebe na noční stolek a ráno když vstanu sa obleču i po mě abych nerušila spolubydlící, potřebuju prostě vědět kde co mám sem jak nevidomí člověk, musím mit vše na svém místě. Když dám kliče do špatné kapsy hledám a panikařím, že jsem je ztratila.

Nesnáším když mi vychovatelka srovnává věci.

Nesnáším když mi říka, že to patří do skříně nebo když mi dá boty někam do rohu kde Já se z vozíkem nedostanu.

Nesnáším jí za to. 

Nesnáším to debilní bodování na internátě ( za uklid, ustlaní postele atd) to je horší jak rodiče.

Nesnáším jak mi někdo řekne, že když odcházím nemůžou být na stole papíry a učebnice. Tak kde vlastně mají být?