Zase další měsíc rychle utekl. A zvládli jsme za něj docela dost. Zase si to tady ve zprávě zopakujeme.

Opět zodpovím pomocí přehledu návštěvnosti. Můžete si ho stáhnout (PDF). Návštěvnost shrnu v několika větách. Máme 52,5 % nových návštěv, což znamená, že se o nás lidé postupně dovídají. Nebo někdo používá Tor :-). Devadesát procent lidí je z České republiky, poté následuje osm procent ze Slovenska a po půl procentu z Indonésie, Lucemburku a USA. Poslední tři státy přikládám ale Toru.

Add a comment

Určitě jste již napjatí, co vyplynulo z našeho dotazníku. Máme hodně malý vzorek (6 lidí), ale to je způsobeno naší krátkou existencí. Tak jdeme na to

Pro nás je strašne smutné, že ze sto dvaceti dvou návštěv pouze asi pět procent bylo dokončených.

Add a comment

Máme za sebou první z doufám mnoha měsíců (doufám, že i let) existence portálu aspie.cz, což je čas na první měsíční zprávu.

Určitě první otázka by byla, jakou máme návštěvnost? Hned na ni odpovím pomocí přehledu z našeho sledovacího nástroje, který si můžete stáhnout (PDF, 159 kB).

Add a comment

Začneme určitě popsáním toho, kdo nebo co je to ten Adventor.

Kdo je to Adventor?


Adventor je občanské sdružení, které má za jeden z hlavních cílů podporovat autistické komunitní projekty, vytvořit místo (tím má být jejich webová stránka), kde budou k dispozici veškeré důležité informace, které jsou ale roztroušeny po různých jiných stránkách nebo jsou v těžko srozumitelné až nesrozumitelné podobě.

Add a comment

Ahoj všichni,
rozhodl jsem se udělat informační brožurku. Ono takový web není zadarmo, něco se musí platit

Add a comment