Ahoj,
vytvořili jsme pro vás opět jeden dotazník! Tentokrát, jak je psáno o šikaně. Prosíme vás o vyplnění. Dotazník si můžete otevřít zde.

Add a comment

Mojí největší zálibou v předškolním věku bylo tzv. chození na auta. Každý den, nehledě na počasí, jsem musel projít stejným směrem všechna parkoviště na našem sídlišti. U každého auta jsem se musel zastavit, abych nahlas přečetl SPZ a zjistil si, jaký typ poklic nebo ráfků má dané auto, dokonce jsem si je nazýval nesmyslnými názvy.  Jednalo se o každodenní rituál, který trval něco přes hodinu a nesměl se vynechat.

Add a comment

Ahoj všichni!

Máme novou adresu pro stránky. Místo dřívějšího aspie.8u.cz (což se nejenom blbě psalo, ale i blbě pamatovalo) máme nyní adresu aspie.cz!

Add a comment

Dostávám se ke slíbené reportáži o Wikikonferenci 2014, která se nekonala poprvé v Praze, ale ve hvězdárně a planetáriu v Brně. Ta instituce už vlastně není ani hvězdárnou, ani planetáriem, spíše něčím jako science centrum a další podobná centra. Myslím, že je vhodný čas se vrhnout na program.

Akce se konala v digitáriu, což je kopule, na kterou se dá i vcelku promítat. My jsme po většinu času využili pouze část možné plochy, a to jako podklad pro prezentace.

Add a comment

Ahoj všichni!

Všechny vás prosím o pomoc při rozvoji tohoto webu. Zde by měl být informační aspie web. Všechny, co by měli chuť a čas napsat článek, prosím, udělejte to. Po registraci obdržíte práva psát články a posílat je ke schválení.

Add a comment