Česká psychiatre je v procesu reformace, tomuto tématu je věnován pořad Českého rozhlasu Zaostřeno. Ten si můžete přehrát online nebo si jej stáhnout jako podcast.

Add a comment

Z médii: Občasný šílenec aneb Diagnóza Asperger (Magazín deníku Právo, novinky.cz)
Článek o Michalovi Roškaňukovi a nejen o něm: www.novinky.cz/zena/zdravi/356748-obcasny-silenec-aneb-diagnoza-asperger.html

Add a comment

Koncem října vydalo vydavatelství CCpress v českém překladu knížečku "Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele" od Jude Welton. Publikace je určena přímo dětem i odborníkům a dle anotace 'v ilustrativním příběhu se děti s Aspergerovým syndromem velmi snadno poznají, budou si umět říci o pomoc a naučí se problematické situace řešit.' Dá se koupit v e-shopu kosmas.cz.

Add a comment

Tímto článkem vás vítám u takového seriálu neseriálu. Pravidelně (pravděpodobně co měsíc) budeme přinášet odkazy na různé zajímavé články z ostatních blogů a webů s podobným tématem. Zatím pouze z webu adventor.org a zrzava-holka.blogspot.cz. Pokud se chcete domluvit na podobné, nebo jiné, spolupráci, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Určitě se domluvíme.

Add a comment

Nový dokument o autismu a dobrovolnících ze sdružení Radovanovy cesty od Olgy Sommerové z produkce České televize.

Add a comment