Tak dobrá, začneme. Začnu psát svůj článek na aspie blog. Nic na něm nevydělám. Žádné peníze. A kdo si ho vůbec přečte? Pár zoufalců trpících AS tak jako já? Otevře to někomu oči? A nebo pobaví na jeho 30 sekund posranýho života? A k čemu to bude sloužit? Nejspíš k ničemu. Na co to vůbec píšu? K čemu? Snad pro dobrej pocit? Ten už dávno není. Pokud z toho nejsou peníze, je to k hovnu. A i kdyby to jednou člověku otevřelo oči, nějakýmu zoufalci, k čemu to? Na co? Jsem snad Robin Hood? Když si vezmu komunismus, není nakonec lepší nechat všechny chudý chcípnout hlady? Na co pomáhat slabším? Dobrá, pokud jim pomůže rodina, nebo nezisková organizace, která vybrala dost dobrovolných peněz, tak ok, ale proč do toho někoho nutit daněmi?
No ale teď k věci. No, možná že jsem hlavní myšlenku už stejně zapoměla. A možná to zkončí v šuplíku v nikdy nedodělanejch věcech. Totiž, největší nuda na světe je číst a přepisovat tyhle sračky po sobě. A napsat tohle učitelce do slohovky? Těžko někdy dosáhnu maturity.
Tak a teď už konečně k podstaty věci. Kdybych si v ČR chtěla založit živnost, ať už na výrobu rybízovýho vína, včelařství a nebo beatmakingu, musím mít živnostenský list a taky daňový přiznání. A vypsat to přiznání je tak složitý a udělat v něm jedinou chybu, už mi vypálej pokutu. A chyba jse udělat hrozně lehce, jelikož ty výpisy jsou prej hrozně složitý. Prej bych musela mít na tohle daňovýho poradce, který taky něco stojí.
No, a na co tohle všechno? Protože jsou živnostníci šikanováni. Babišem? A nebo to tu už bylo před ním v postkomunismu a komunismu? Klaus? Husák? Lenin? Stalin? Hitler? Kdo za to může? Já. Protože jsem takovej krypl, že budu celej život makat jako debil za 10 tisíc a žít ze sociálních dávek.
Proč? No, je to sice nelogické, ale je to tak. Copak mi někdo ve škole řekl a naučil, jak vydělávat penéze? Hovno.
Když jsem se jako malá v první třídě ptala našich rodičů, proč musím chodit do školy, odpověděli mi, že beze školy by lidé byli hrozně nevzdělaní a blbý. Totiž, neuměli by číst ani psát. (což jsem se naučila v 1. třídě tak na co zbylejch 8 let základky?) A volby by pak probíhali tak, že by bohatej politik rozdávat sto korun každýmu za hlas, a protože by se ti blbý lidé neuměli ani podepsat, za každou stovku by napsali třeba křížek, nebo nějakej svůj znak. A politik by pak sbíral křížky. Tak blbí by ti lidé byli. A proto je důležitý chodit do školy, místo křížku se pak neučíme podepsat svým celým jménem.
No, a toto je konec mího článku. Tak sand napříště naviděnou. Další článek k ničemu. Tedy ke čtení, ale k ničemu víc. Jen tak pro zábavu. Nejdřív povinnost a pak zábava. Povinnosti stejně nemam hotový. Ale je mi to jedno. Toto je pro zábavu, na ktero už nezbývá čas. Přesto ale dík, pokud jste vydrželi číst až do konce. Třeba jste stejní budižkničemové, kteří místo učení a budování kariéry člou takovýhle sračky od Depresorky. Přestěhujte se na Mars, to je moje rada. Tak nazdar.