Ahoj, jsem tady teprve krátce a tak jsem si řekla, že bych nejspíš měla říci něco o sobě. Jmenuji se Vendy, jsem z Prahy, je mi 15 let a studuji první ročník čtyřletého přírodovědnho gymnázia.

Každý den potřebuju mít nějakou aktivitu, protože jinak bych se začala nudit. To mě přivedlo k bicím, frisbee, taekwondu a zpěvu. Tohle všechno sáčkuju od pondělí do pátku. Nedovedu si představit, že bych skončila s taekwondem, nebo bicími. To dělám vážně dlouho a baví mě to. Proto bych klidně oželila maturitní ples se stužkováním prváků, abych mohla jít na trénink.

Co mě udivuje je to, že mám úplně jiné priority pro společenskost. Klidně jsem odešla z oslavy mladšího bratra, abych mohla sledovat film. Návštěva? S nikým se nebavím a čtu si knihu.

Špatně snáším nervozitu. Jakmile mám něco dělat před lidmi, tak se úplně rozklepu. Soutěž, koncert i hloupý referát. Dost nepříjemné.

Svou agresivitu si vybíjím na bicích a taekwondu. Mám pár nepříjemných výbuchů za sebou. Třeba když jsem trochu profackovala malého kluka na návštěvě. Byl sprostý a urážel mě i mého bratra. Tohle si nikdo dovolovat nebude.

A když už nemůžu být jako ostatní, tak proč se snažit? Snažím se být originální. Nosím bicistický trička, barevné kontaktní čočky a nezajímám se o nejnovější "trendy".

 A konverzace? Jsem trochu dětinská, občas omílám ta samá témata a často skáču od jednoho tématu k druhému, které s tím prvním vůbec nesouvisí. Jsem celkem ukecaná, jen se musí najít někdo, kdo je ochotný to poslouchat. S třídou se moc nebavím. Vlastně spíš nikdy.

To, že si s nikým moc nepovídám, si kompenzuju blogováním a chatem po internetu.