Možná , že chci umřít, možná život prožít a to bez zábran, ne nejde to, sem v kleci...

Víš, je to vězení, ani už si nepamatuju, kdy naposled sem to zažil, tu volnost, svobodu a bylo toc hezký, moc fajn, takový uklidňující, když zrovna nebyl doma, třeba na čtrnáct dnů někam odletěl na dovolenou a já sem měl prostor... Prostor abych se sám v sobě urovnal a taky věci kolem sebe začal sem dávat do pořádku, jenže 14 dnů je moc málo abych stihnul napravit všechno co sem v sobě dusil. Sotva sem dostal pár dobrejch nápadů, jak uklidit dům a měl sem do toho i to správný nadšení, tak zrovna přijel, kolabs, hotovo, nálada na bodu odkud nejde nic dělat, a to vůbec nic. Je to jako když ti na dveře zaklepe skepse a aniž bys to chtěl, otevře dveře a vejde dál. Ten pocit bezmoci nenahradí nic, to prostě nejde... On tomu nerozumí, Doktor, jako že Chirurg, takovej ten asi uznávanej, jenže bejt jeho synem to nikomu bych zrovna nepřál. Je to sebestřednej člověk a nechápe, že někdo může myslet jinak než má zajetý zrovna On. A pak Off, definice, definitivně vypnuto. Tak by mě nejrači viděl, kdybych se neprojevoval a měl stejně bezvýnamný řeči jako sám má... Ne, omlouvám se, nechci nikoho zatahovat do týdle smutný kaše, jenže někdy to jinak nejde a z toho je smutno. Sem založenim veselej kluk ikdyž se to třeba hned nezdá, podle toho co píšu a snad právě proto, co sem prožil a tady nenapsal, je toho hodně a možná se k tomu ještě dostanu, sem zrovna takovej, že mi moc lidí nerozumí, protože... Protože vlastně žijou ve strachu, většina těch lidí a to kolikrát celej život, což je takový jako že: "Pane doktore a je mi něco?" A pak se bojej, jestli náhodou todleto a támdleto, je z toho smutno...

To co se děje doma, ten nátlak, to teď necham stranou... úplně někde stranou...

Všecko de řešit a většinu těch běžnejch nemocí de vyléčit, řeknu vam jak:

Každej to umí, nejedná se o návod ale o určitou chvíli, o jistou situaci, ztastavit se a nechat věci proplout. De o to poslechnout volání těla, bejvá kolikrát i dost hlasitý, jenže to už je pak volání nakonec, volání nouze a i tak ještě de všechno zachránit, pokud neposlechneš ani tohle volání v nouzi, tak většinou Shut Down.... systém bude vypnut... Konec, další život už se chystá :-) Jenže já se tomu směju proto, že to myslim vážně .-)

A Teď k řešení těch chorob: Víš co na většinu neduhů pomůže a ani mi to nemusíš věřit?: !!! Nebejt NASRANEJ !!!, ať už na cokoliv nebo na kohokoliv. Doufam, že administrátor zdejších stránek omluví to sprostý slovo, co sem musel použít, protože jinak by ta záležitost nedávala smysl v tom správnym situace konce :)-

Píšu jako písek, taky se to tak všelijak přesejpá, ten muj text :-)

Chtěl sem přednášet o magnetismu, ale raději podpořím zdejší umělce, jelikož maj, co já již nemám. Těžko někdo může mít, to co druhý maj, v tom okamžiku vzniká nesmysl snad... Těžko to vysvětlovat:-) Je to něco jako hrnec v kýblu a nevim proč, jenže to nejde jen tak vylejt :-) Prostě se to musí nechat, vykvasit, uzrát a až potom vznikne to, co se ani nedalo běžně předpokládat:-) e eé ééé, maglajz?

Frrrchchchchchchrrrrrrrrchchchrrrrchchchrrrrrrrvrz profrčela tramvaj.

Doufám, že je všem jasno, že se jedná jen o úvodní článek, takovej náznak následujících článků, co snad časem dozrajou.

--------------------------------------------------------------------------------------

Náznak prvního článku, kde se a je jinak tudleto a tamdleto:-):

/Slyšíš to ticho?

|Jo

/To je to co lidi většinou nedovedou dělat, tak je dobrý, že to tady ještě je.

|Ale Karle, vždyť je tady nějaká závora.

/ta překáží jenom tomu, co jí nepochopí

|E..e eeeééé?

/No jasně, právě přesně tak, dobře mluvíš...

| Chtěl sem jenom...

\No jasně, já to pochopil, nemusíš nic řikat.

|He hele fakt je to dobrej nápad bejt tady když tu bejt nikdo ne nemá?

\Jedem, neřešit co jiný řeší, nebo se chceš na tomhle místě přilepit, jak to dělá ten ostatní

|Ka karle, kdes vzal to auto?

\To je jednoduchý, bylo tam dost klíčů a šlo to nastartovat... A Teď?, Teď to jede...

|Víš jak, jak dopadlo to minule, t.. t.. ta jízda K karle.

\Neblbni, dyť kotelník jenom vyklepal blatník a vyndal žábu ze vzuchu filtru... To je nějaká závada?...

|Tak jedem?

\ J Jo...

...........................................................................

Snad škoda, že neznáte příběh první, tohle je vlastně takový volný pokračování, tak ho tu časem taky dodam, zveřejnim ten příběh první :-)

Jenže čkověk neni, jeho práce a jeho práce neznamená, že dovede věci mimo plán :-)

 

Náčelník šaman Haman řekl , že nejdůležitější věci přinese vždy vítr....

 

Pokračování kdesi příště :-)