V boha nevěřím protože:

Nejsou tu žádný fakta o tom že by tu byl bůh kterej je všemohoucí a všechny miluje. Křesťanská teorie totiž říká, že nás bůh stvořil a nechal nám svobodný rozhodnutí, ale lidi nemají rozhodnutí svobodný, okolí nás vždycky nutí dělat ňáký věci který nechceme - chodit do školy a tak, vydělávat peníze, chovat se tak, abychom zapadli a i to že kupujem jídlo a oblečení vyvezená kdoví odkať

a už tím vlastně podporujem špatný věci, protože to vyráběli ňáký chudí lidi kdoví kde za málo nebo žádný peníze. Prej se můžem rozhodnout jestli hřešíme, anebo jestli děláme dobro a z toho vyplývá, že pokud se někomu jinýmu stane něco špatnýho, mělo by to být vinou jinýho člověka který si o tom rozhodl, což přece vůbec nemusí být, a pokud je bůh všemohoucí proč by to dopustil, když to není proto abychom měli svobodu (kterou ani vlastně nemáme) a pokud je tu i všemohoucí ďábel, není možný aby byli dvě osoby všemohoucí, když je někdo všemohoucí, tak má moc nade vším, tak jí musí mít i nad každým a pokud se najde někdo kdo je stejně silnej není všemohoucí ani jeden, pokud je ten druhej silnější, tak ten první ztrácí všemohoucnost, je tu taky teorie: může když je bůh všemohoucí stvořit kámen kterej neuzvedne? Podle mě může, ale pak by už nebyl všemohoucí a podle křesťanů všemohoucí je tudíž to nikdy v minulosti neudělal, to je vpodstatě to samý jako kdybychom řekli: "jestli když je bůh všemohoucí tak může svojí všemohoustností svoji všemohouctnost zrušit". A taky je tu teorie o prvotním hříchu Adama a Evy, oni nejprve v ráji neznali dobro a zlo, a pokud jim bůh řekl že nesměj sežrat jablko poznání dobra a zla, tak když vám někdo řekne že něco nesmíte tak i kdyby jste o to nestáli tak jste v nejistotě, proč to nesmíte (kdyby jim bůh řekl proč to nesměj musel by jim říct že existuje zlo ale to oni ale neznali) a taky máte pocit že je nad váma někdo kdo vám něco zakazuje a tím pádem vám snižuje ego, takže pokud oni neznali zlo nemoh jim to bůh zakázat, nebo jim mohl něco říct ale pro ně to nic neznamenalo takže z toho jasně vyplývá že to jabko museli sežrat a pokud jim ďábel (v roli mluvícího hada) řekl, ať ho sežerou tak to už museli vidět zlo a jak je možný že ho viděli když ho neměli znát. Takže pokud dal búh Adama a Evu do ráje, kde zlo stejně existovalo (v roli hada), je to to samý, jako kdyby je do žádnýho ráje nedal.

A hlavně lidi jsou strašně hloupí a pokud se bůh rozhod nám dát svobodu, tak přeci když něco děláme, tak musíme vědět co děláme, když sme tak blbý, že to nevíme tak to pro mě není svoboda, když sou lidi dementní a bůh je stvořil k obrazu svýmu, tak musí být on asi taky dementní nebo spíš neexistuje, nebo není všemohoucí, nebo nás nemiluje.

A taky je tu věc víry, když věřím v to že něco existuje, tak to pro mě existuje, samozřejmě, v tu chvíli by bůh opravdu mohl existovat v mojí hlavě. Ale bible říká že bůh je tu odnepaměti, a že stvořil svět, když si něco vymyslím, vymyslela sem si to teď a v mojí hlavě to existuje současně se mnou, ale nemůžu si přece vymyslet něco v minulosti. Bůh by podle týhle teorie mohl začít existovat ve chvíli když v něj lidi začli věřit a zanikne až v něj nikdo věřit nebude. Ale rozhodně ne v minulosti. Minulost byla a už neexistuje, takže je to takovej výmysl neexistujícího boha do neexistující minulosti.